Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

Понеділок, 6 вересня 2021, 11:02

На Львівщині стартує пілотний проект щодо прозорості видобувних галузей

Львівщина

У області планують створити багатосторонню групу з Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

У області планують створити багатосторонню групу Ініціативи прозорості видобувних галузей, яка здійснюватиме керівництво та контроль над виконанням вимог Ініціативи прозорості видобувних галузей саме на Львівщині, як у пілотному регіоні.

До групи увійдуть представники обласної влади, бізнесу та громадських організацій.

Зазначимо, Ініціатива прозорості видобувних галузей – міжнародний стандарт, призначення якого полягає у підвищенні прозорості управління доходами держави від діяльності в сфері видобування природних ресурсів. У 2013 році Україна приєдналась до Ініціативи і, починаючи з 2015 року, публікує щорічні звіти, де показує, скільки компаній працює у видобувних галузях, а також скільки податків вони сплатили державі.

"Працюючи на території громади, видобувна компанія здійснює значний вплив на інфраструктуру, трудову зайнятість, екологічну ситуацію, що вимагає можливості діалогу між компанією та місцевими громадами для врегулювання усіх питань.

Саме такий діалог дасть можливість кожному жителю села, селища чи міста знати і розуміти, як видобувні компанії працюють на території їх громади, що видобувають, які заходи вживаються для збереження навколишнього середовища тощо. Компанії, в свою чергу, зможуть брати участь у життєдіяльності територій, на яких здійснюють господарську діяльність, що стане основним підґрунтям довіри між бізнесом та громадою" – зазначив голова Агенції місцевого економічного розвитку Яворівщини Орест Микита.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.