Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Добротвірська ТЕС

Понеділок, 20 вересня 2021, 16:55

Добротвірська ТЕС залишається найбільшим забруднювачем повітря на Львівщині

Добротвірська ТЕС

Львівська ОДА склала перелік підприємств, які були основними забруднювачами довкілля у області впродовж 2020 року.

Про це повідомляє департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

Департамент екології та природних ресурсів підготував регіональну доповідь про стан навколишнього природного середовища Львівської області в 2020 році.

Згідно із документом, минулоріч основними забруднювачами довкілля області були такі підприємства: Добротвірська ТЕС, ДП "Львіввугілля", філія ГПУ "Львівгазвидобування", філія "Оператор газосховищ України" АТ "Укртрансгаз", шахта "Надія", ПАТ "Жидачівський ЦПК", МН "Нафтопровід Дружба", ТзОВ "Нафтогаз тепло" (Новий Розділ і Новояворівськ), ПАТ НПК "Галичина", НВГУ "Бориславнафтогаз.

 

Львівщина посідає 6 місце щодо кількості викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря та знаходиться позаду таких областей, як Вінницька, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Запорізька та Харківська.

Загалом обсяги викидів забруднювальних речовин, які надійшли у атмосферне повітря від підприємств, установ та організацій Львівської області у 2020 році становили 76 тисяч тонн, що на 14,5% менше, порівняно із  відносно 2019 роком.

Натомість Добротвірська ТЕС  у IV кварталі 2020 року збільшила негативний вплив на навколишнє середовище, порівняно з цим періодом 2019 року.

Нагадаємо, у 2019 році Держводагентство склало ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів води за 2018 рік – "Львівводоканал" опинився серед перших у цьому переліку.

Також раніше Варіанти в межах проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" провели розслідування щодо забруднення довкілля на Львівщині, стан берегів річки Західний Буг та занедбаного стану каналізаційної мережі Львова.

Детальніше про це можна дізнатися тут

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.