Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вибори

П'ятниця, 10 вересня 2021, 13:18

На Львівщині стартує виборчий процес

вибори

31 жовтня в трьох районах Львівської області відбудуться позачергові і проміжні місцеві вибори. 

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Завтра, 11 вересня, на Львівщині стартує виборчий процес місцевих виборів, оскільки у неділю, 31 жовтня, в трьох районах Львівської області відбудуться позачергові і проміжні місцеві вибори.

Про це повідомила начальниця відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів.

На позачергових виборах обиратимуть голів Комарнівської міської ради Львівського району та Шегинівської сільської ради Яворівського району. Також відбудуться проміжні вибори двох депутатів Новокалинівської міської ради Самбірського району у 1 і 5 округах, одного депутата Розвадівської сільської ради Стрийського району у 7 окрузі та одного депутата Судовишнянської міської ради Яворівського району у 5 окрузі.

За словами начальниці відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів до 11 вересня включно місцеві органи виконавчої влади та місцевого самоврядування, відповідного до статті 53 Виборчого кодексу України, відводять місця та обладнують стенди, дошки оголошень у людних місцях для розміщення матеріалів передвиборчої агітації.

Нагадаємо, у березні Верховна Рада призначила позачергові вибори Шегинівського сільського голови.

Додамо, 28 березня відбулися проміжні вибори депутатів Лопатинської, Глинянської та Козівської ОТГ.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.