Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Львів

Середа, 22 вересня 2021, 10:48

22 вересня у Львові спрацюють навчальні сирени

Львів

Сигнали цивільного захисту лунатимуть з 14:50 до 14:55 год.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 22 вересня, з 14.50 до 14.55 год у Львові перевірятимуть готовність автоматизованої системи централізованого оповіщення. Також для визначення рівня та якості озвучення, проводитимуть електронне опитування мешканців.

"Це буде навчальне оповіщення за сигналами цивільного захисту з увімкненням мобільних та стаціонарних комплексів гучномовного обладнання, електричних сирен та передачі інформації через телебачення та радіомовлення. Практичних заходів відпрацьовувати не будуть", – зазначили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міськради.

В управлінні зауважили, що звучання електричних сирен означає сигнал цивільного захисту "Увага всім". Почувши його, слід увімкнути гучномовці проводового радіомовлення, налаштувати ефірні радіоприймачі в ФМ-діапазоні (UA:Українське радіо 103,3 МГц), а телевізійні приймачі переключити на ефірні канали цифрового телебачення (UA:Львів та "Перший Західний") та прослухати повідомлення департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.