Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

медикаменти

П'ятниця, 1 жовтня 2021, 17:04

З початку року на Львівщині на 10% зменшилось виробництво ліків

медикаменти

У січні-серпні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,3%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 8,2%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,6%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 1,3%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 44,1%), машинобудування (на 20,1%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 11,3%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 8%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 15,1%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 10,3%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 7,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,9%).

Нагадаємо, У січні-липні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,9%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.