Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Львівська ізоляторна компанія

google.com.ua

П'ятниця, 24 вересня 2021, 12:24

Компанії, гендиректоркою якої є депутатка міськради від Самопомочі, дозволили збудувати новий цех

Львівська ізоляторна компанія

Виконком дозволив Львівській ізоляторній компанії облаштувати новий цех на на вул. Зеленій, 301.

Сьогодні, 24 вересня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на реконструкцію ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія" скловарного комплексу продуктивністю 50 т/добу склодеталей і модернізацію машинолінії для на вул. Зеленій, 301 у Львові.

Згідно із містобудівною документацією, новий скловарний комплекс ізоляторної компанії облаштують на території підприємства, на земельній ділянці площею 7,3112 га, яка знаходиться у приватній власності і передбачена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.


Висота нового цеху становитиме 9,4 метри, площа забудови складатиме 77,58 м², а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 12,82%.

"Йде мове про існуюче виробництво, тут пропонується оновити цех, збільшити його потужність, і, власне, модернізувати. Завдяки цій модернізації підприємство створить нові робочі місця" – наголосив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Зазначимо, Львівську ізоляторну компанію було створено на основі Львівського ізоляторного заводу, який було засновано у 1965 році. Ізоляторний завод був одним із найбільших виробників у світі відпаленого і загартованого скла.

Продукція підприємства – різні типи підвісних, фіксаторних та стрижневих скляних ізоляторів електромеханічною міцністю від 40–400кН.

У 2019 році в новий цех Львівської ізоляторної компанії інвестували більше 70 мільйонів гривень.

Генеральною директоркою ТзОВ "Львівська ізоляторна компанія" є депутатка Львівської міськради від Самопомочі Оксана Динік.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.