Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівводоканал

Вівторок, 19 жовтня 2021, 13:38

Жодна фірма не зголосилася знімати кіно про Львівводоканал

Львівводоканал

Львівводоканал відмінив закупівлю документального фільму про свою історію через брак учасників.

Львівське міське комунальне підприємство "Львівводоканал" скасувало закупівлю у системі ProZorro на послуги зі створення документального відеофільму, які переможець тендеру мав здійснити до 31 грудня 2021 року.

Аукціон повинен був відбутися 30 вересня, однак на нього не подався жоден учасник й торги відмінили. Зазначимо, початкова вартість закуплі становила 90 000 грн.

Як вказано у закупівлі, переможець тендеру мав виготовити документальний фільм про історію та діяльність ЛМКП "Львівводоканал" хронометражем від 5 до 10 хвилин.

Зйомки фільму мали охопити 15 локацій у Львові та Львівській області.

Також відеозйомки передбачали, але не обмежувалися, включення таких матеріалів як актуальні інтерв'ю, коментарі, художні сюжети про історію та діяльність ЛМКП "Львівводоканал".

Додамо, у квітні цього року "Львівводоканал" замовив за 95 тисяч гривень дизайнерський проект з реставрації коридорів адмінбудівлі на вул. Зеленій.

У квітні 2019 року в.о. директора ЛМКП "Львівводоканал" призначили Дмитра Ваньковича, який працював заступником директора з економічних питань ЛМКП "Львівводоканал". Натомість Валентина Вольського звільнили з посади очільника "Львівводоканалу" та при

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.