Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Східниця

Понеділок, 11 жовтня 2021, 17:10

Козицький виділив компанії депутата Дуліб'яника лісову ділянку у Східниці

Східниця

Компанія депутата Дуліб'яника отримає для рекреаційних цілей лісову ділянку поблизу Східниці, загальною площею понад 11 га.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Максима Козицького №906/0/5-21 від 1 жовтня 2021 року.

ТзОВ "Грін Віледж Груп" отримає в оренду терміном на 15 років лісову ділянку на території Східницької селищної ради, площею 11,6 га, що входить до Дрогобицького лісового господарства, для рекреаційних та культурно-оздоровчих цілей.

"Виділити ТзОВ "Грін Віледж Груп" у довгострокове тимчасове платне користування лісову ділянку площею 11,6 га терміном на 15 років для рекреаційних та культурно-оздоровчих цілей" – йдеться у розпорядженні.

У документі зазначено, що до термін реалізації інвестиційної програми не повинен перевищувати трьох років з моменту підписання договору.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Грін Віледж Груп" зареєстроване з 2014 року у селі Старий Кропивник, займається діяльністю готелів і подібних засобів тимчасового розміщування. Власниками фірми є депутат Львівської облради від ВО "Батьківщина" Андрій Дуліб'яник та його рідний брат Василь Дуліб'яник.

Зазначимо, ще з 2019 року у Східниці брати Дуліб'яники будують готельний комплекс. А у 2020 році Дуліб'яник позичив 26 мільйонів гривень третім особам та задекларував нову нерухомість на Дрогобиччині.

Нагадаємо, у березні цього року Козицький виділив власникам "Бухти Вікінгів" майже 20 гектарів лісу поблизу Львова, а у червні киянка та Сокільниківська сільрада отримали для рекреаційних цілей лісові ділянки поблизу Славська та Львова.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.