Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. Просвіти

google.com.ua

П'ятниця, 8 жовтня 2021, 14:12

У Львові мозаїку з вулиці Просвіти використають для облаштування дороги на Костя Левицького

вул. Просвіти

Мозаїкою з вул. Просвіти викладуть дорожнє покриття на вул. К. Левицького.

Сьогодні, 8 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про передачу мозаїки, отриманої при капітальному ремонті вул. Просвіти у Львові.

Мозаїку, який демонтують з вулиці Просвіти та відвозять на збергання на територію очисних споруд ЛМКП "Львівводоканал" на вул. Пластовій, 13, мають передати в користування Личаківській районній адміністрації.

Йдеться про 66 кв.м мозаїки, яку Личаківська РА планує використати для ремонту дорожнього покриття на вул. К. Левицького.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року демонтовану мозаїку з вулиць Галицького району передали на зберігання ЛКП "Львівводоканал". А ще у жовтні 2019 року у місті зареєстрували електронну петицію з вимогою заборонити демонтаж бруківки. За словами автора, громада міста Львова обурена неодноразовими випадками демонтажу та вивезення історичної бруківки.

Зокрема, у березні 2019 року активіст знайшов львівську бруківку на смітнику, яку викинули на мулових полях ЛКП "Львівводоканал". 
Натомість грудні 2017 року у міськраді заявили, що у Львові обліковують всю демонтовану з доріг бруківку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.