Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

цистерна

lviv.dei.gov.ua

Понеділок, 11 жовтня 2021, 12:30

На Червоноградщині невідома речовина розлилася з перекинутої цистерни

цистерна

У м. Великі Мости внаслідок розгерметизації цистерни автотранспортного засобу стався розлив речовини невідомого походження.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Львівській області.

Держекоінспекція провела обстеження на території Великомостівської міської ради, де внаслідок розгерметизації цистерни автотранспортного засобу стався розлив речовини невідомого походження на придорожню земельну ділянку.

Під час обстеження території встановили, що на відрізку траси Р-15 Ковель-Жовква у придорожній канаві знаходиться перекинутий напівпричіп (цистерна) для перевезення рідких вантажів, навколо якої наявні сліди розливу невідомої речовини на земельну ділянку, що є в підпорядкуванні Великомостівської міської ради.

Відділ інструментально-лабораторного контролю провів відбір проб грунту у місці розливу на площі 273 м. кв.

Під час проведення обстеження, на місці події не було водія або власника транспортного засобу, тому для встановлення осіб, що вчинили правопорушення, матеріали скерують в Львівське районне управління поліції ГУНП у Львівській області.

Нагадаємо, Ралівському управлінні житлово-комунального господарства нарахували збитків на суму понад 80 тис грн за самовільний водозабір.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.