Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

"Вічний вогонь" у Дрогобичі

d-nk.com.ua

Понеділок, 11 жовтня 2021, 13:10

У Дрогобичі планують демонтувати Вічний вогонь

"Вічний вогонь" у Дрогобичі

Дрогобицька міська рада планує демонтувати Меморіал слави "Кладовище радянських воїнів" ("Вічний вогонь").

Про це повідомила пресслужба Дрогобицької міської ради.

У п'ятницю, 8 жовтня, у Дрогобицькій міській раді провели перше засідання оргкомітету з питання демонтажу Меморіалу слави "Кладовище радянських воїнів" ("Вічний вогонь") та облаштування цієї території, яке очолив заступник міського голови Дрогобича Андрій Ковч.

Під час засідання організаційний комітет погодив необхідність проведення демонтажу Меморіалу слави "Вічний вогонь". Роботи з демонтажу проводитимуть поетапно. Наразі дали доручення управлінню правового забезпечення Дрогобицької міськради розробити механізм подальших дій, який відповідатиме чинному законодавству. 

Також протокольне звернення від оргкомітету планують скерувати на найближчу сесію Дрогобицької міської ради, яка може зобов’язати виконком Дрогобицької міської ради скерувати звернення до Львівської обласної ради, в Інститут національної пам’яті та отримати дозвіл на проведення пошукових робіт та розкопок території на перевірку наявності чи відсутності там залишків захоронень людей та можливість проведення процедури ексгумації. В разі виявлення захоронень їх перенесуть на міське кладовище.

Після демонтажу пам'ятника планують провести конкурс на кращу архітектурну композицію цієї території. 

Нагадаємо, на початку серпня у Дрогобичі оголосили громадські обговорення щодо демонтажу "Вічного вогню" та благоустрою цієї території.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.