Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Львівський палац мистецтв

Понеділок, 11 жовтня 2021, 12:06

У Львівському палаці мистецтв провели інклюзивний захід

Львівський палац мистецтв

У Львівському палаці мистецтв провели інклюзивний захід "Ми – талановиті!".

Про це повідомляє пресслужба Львівського палацу мистецтв.

У суботу о 16.00 годині у Львівському Палаці мистецтв відбувся емоційний музичний інклюзивний захід, організований ГО "Рівні можливості для всіх". Люди з інвалідністю продемонстрували свої таланти: різноманітні вироби, авторські пісні та поезію, театральні постановки, виступи музичних гуртів тощо.

Особливістю цього заходу став формат проведення – його організатори, ведучі та всі учасники є людьми з інвалідністю різних нозологій.
У кожної людини є талант, незалежно від віку, національності чи стану здоров’я! Головне, вчасно його віднайти і не соромитися демонструвати.
Під час заходу люди з інвалідністю продемонстрували свої таланти, зокрема, різноманітні вироби, авторські пісні та поезію, театральні постановки, виступи музичних гуртів та ін.
Організаторами заходу також є Львівська ТВПО УТОС, громадська організація "Європейський освітній центр Феодосії Колесник", ЛЦСЗРІ "Созарін".

Культурну подію розпочала Народна хорова капела бандуристів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.