Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Парк пам'яті

Четвер, 14 жовтня 2021, 17:25

У Львові висадили Парк пам'яті, який присвячений загиблим Героям

Парк пам'яті

До Дня захисників та захисниць у Львові створили Парк пам'яті, висадивши 96 іменних дерев, що присвячені загиблим у зоні АТО/ООС Героям. 

Одне з висаджених дерев присвятили Івану Пасевичу – загиблому Герою 80-ої окремої десантно-штурмової бригади, чоловіку депутатки Львівської міської ради Олени Пасевич. 

Про це розповіла депутатка фракції "Європейська Солідарність" Ольга Посипанко. 

"Парк Пам'яті був ідеєю нашої колеги-соратниці Олени Пасевич. Сьогодні ми виконали її бажання і закрили перед нею своєрідний борг. Адже це була її ідея, аби в деревах жила пам'ять про загиблих Воїнів України. Ми посадили міцне, велике дерево на честь Івана Пасевича – Героя України, чоловіка нашої Олени, батька маленької Марії, яка сьогодні була тут з нами. Маленька дівчинка проходитиме тут і бачитиме, як у Парку пам'яті росте це деревце. Для родин це дуже важливо, а для нас сьогодні це знакова подія. І ми щасливі, що нам це вдалося", – наголосила Ольга Посипанко.

Парк пам'яті у Львові символічно облаштували неподалік від Меморіалу пам'яті Героїв Небесної Сотні, для усіх львів'ян він стане особливим місцем, запевняє депутатка фракції "Європейська Солідарність" Анастасія Окряк. 

"Ми спільно з родинами загиблих висадили яблуні, груші та інші квітучі дерева, які цвістимуть одне за одним, зберігаючи пам'ять про українців, які віддали найцінніше – своє життя. Заснування такого парку – ідея нашої Олени Пасевич, яка опікувалася і допомагала родинам військових", – зазначила Анастасія Окряк.

Голова фракції ЄС Петро Адамик зазначає, що символічним є те, що останнім робочим проєктом Олени Пасевич був саме Парк пам'яті. І сьогодні депутати спільно з родинами загиблих втілили його в життя.

"Олені за життя не вдалося реалізувати лише одного проєкту – живого Парку пам'яті за загиблими новітніми героями України. Впевнений, що таке місце пам'яті потрібне всім нашим дітям, які повинні виховуватися на правильних цінностях та ідеалах!" – сказав Адамик. 

Також він процитував слова Олени Пасевич: "Мене підтримують родини загиблих, ветерани та військові. Упевнена, що не так важко знайти місце та висадити іменні дерева на честь кожного загиблого львів'янина. Цей парк буде нагадувати нам, що мирне небо над головою має свою ціну. Це буде візуалізація того, що зміст жертовності наших Захисників саме у продовженні життя".

Нагадаємо, що депутатка Львівської міської ради Олена Пасевич (Європейська Солідарність) померла 26 березня 2021 року на 42 році життя.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.