Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

велодоріжка

Четвер, 21 жовтня 2021, 13:24

Львівська облрада виділить майже два мільйони на будівництво велодоріжки у Карпатах

велодоріжка

Обласна рада планує дофінансувати будівництво велодоріжки в Карпатах на 1,9 мільйона гривень.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Комісія з питань історико-культурної спадщини та туризму облради вирішила виділити з обласного бюджету додатково 1,9 млн грн на реалізацію проєкту регіонального розвитку "Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині".

Термін цього проєкту завершується у грудні 2021 року.

"Рішення сприятиме ефективному використанню коштів, зекономлених в результаті перевиконання обласного бюджету за 9 місяців. Ми зможемо завершити проєкт, який передбачає будівництво семикілометрової велодоріжки у гірській місцевості. Цей шлях пролягатиме через мости над річкою, від вокзалу у селищі Славське до села Волосянка" – зазначив депутат Львівської облради, голова комісії Іван Щурко.

Як розповіла начальниця управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака, цього року вздовж велодоріжки також встановлять металеві конструкції, як інтерактивну складову, а саме "Велоквест" для тих, хто подорожуватиме за цим маршрутом.

Під час виконання 11 завдань квесту, велосипедисти зможуть більше дізнатися про місцевість, отримати позитивний настрій і перевірити свою спритність та фізичну підготовку.

Нагадаємо, проєкт "Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині" фінансується з програми секторальної підтримки. З державного бюджету у 2019 році на будівництво велодоріжки було виділено близько 10 млн грн, з обласного бюджету в рамках "Програми розвитку туризму та курортів у Львівській області" на початку 2021 року було передбачено 400 тис грн, а з бюджету Славської громади – понад 5 млн грн.

"У відсотковому значенні 70% виконання проєкту цього року профінансувала Славська громада, а 30% бюджет Львівської області" – додала Наталія Табака.

Остаточне рішення щодо внесення змін до обласної програми та виділення коштів депутати приймуть на засіданні сесії Львівської облради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.