Новини

Батьківщина

Вісім соратників Тимошенко восьмий день голодують у Львові

Вісім соратників Тимошенко восьмий день голодують у Львові

Вісім соратників Тимошенко восьмий день голодують у Львові

Середа, 2 травня 2012, 14:43

Восьму добу триває у Львові голодування у восьми членів ЛОО ВО «Батьківщина» на підтримку Юлії Тимошенко.

Через відмову від їжі та спеку голодуючі почуваються виснаженими, майже не рухаються і переважно перебувають у наметах, - повідомляє прес-служба ЛОО ВО «Батьківщина».

Голова ЛОО ВО «Батьківщина» Роман Ілик у розмові з кореспондентом «Варіантів» наголосив, що голодування носить «солідарний характер». Отож в міру того, як його учасники змушені будуть припинити голодування за медичними показами, на зміну їм прийдуть інші.

Роман Ілик, який за фахом є лікарем, зізнався, що раніше мав особистий досвід голодування 7 діб. Попри це саме він проводить регулярне медичне обстеження голодуючих, адже ні влада міста, ні обласна влада не подбали про те, щоб організувати цілодобове чергування лікарів. Лікарі «швидкої» приїжджають лише за викликом, коли комусь із голодуючих стає погано.

Від госпіталізації, на якій наполягали лікарі «швидкої», письмово відмовився письменник Стефан Сим. 

Учора, 1 травня, припинив голодування дрогобичанин Роман Пилип'як. Напередодні його госпіталізували у лікарню «швидкої» із серцево-судинною недостатністю. Замість нього розпочав голодування голова Дрогобицької міської організації ВО «Батьківщина» Роман Москаль.

На площі перед пам'ятником Шевченка у Львові, окрім наметів учасників голодування від «Батьківщини», також є намети інших партій: НРУ, «Свободи», УРП, Фронту змін. Проте жодний представник цих партій чи інших – членів Комітету опору диктатури - не приєдналися до голодування на підтримку Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, голодування у Львові на підтримку Юлії Тимошенко розпочался 25 квітня. Ініціативу Львівської «Батьківщини» підтримали у Києві, Дніпропетровську, Хмельницькому. Партійці голодують на знак солідарності із Юлією Тимошенко, яка з 20 квітня розпочала голодування у Качанівській колонії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.