Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Економіка

промисловість Львівщини

Вівторок, 2 листопада 2021, 13:40

З початку року на Львівщині на 10,9% зменшилось виробництво готових металевих виробів

промисловість Львівщини

У січні-вересні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,1%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 8,2%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 6,6%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 2,9%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 34,4%), машинобудування (на 17,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 9,4%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 5,2%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 10,9%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 6,6%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 4,2%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,7%).

Нагадаємо, у січні-серпні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,3%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.