Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

Галсільліс

lvivoblrada.gov.ua

Понеділок, 1 листопада 2021, 12:18

Галсільліс висадить 20 тисяч дерев у Козівській громаді

Галсільліс

Працівники підприємства "Галсільліс" висадять близько 20 тисяч саджанців ялиці, модрини та ялини на 3,5 гектарах землі поблизу села Росохач.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

У суботу, 30 жовтня, на території Славського дочірнього лісогосподарського підприємства об’єднання "Галсільліс" розпочали висадку саджанців хвойних дерев.

Всього лісники запланували висадити близько 20 тисяч саджанців ялиці, модрини, ялини лісники запланували  висадити на 3,5 гектарах землі поблизу села Росохач на Сколівщині. За словами фахівців, необхідно мінімум 4 роки для того, щоб висаджені сьогодні дерева міцно вкоренилися і почали активно рости.

Як розповів в.о. генерального директора обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Львівської обласної ради "Галсільліс" Іван Підгородецький, шість років тому на цій ділянці висадили молодий ліс, проте пожежа, яка виникла через підпал трави, знищила усі дерева.

"На цьому місці всі молоді культури згоріли.  На жаль, палії знищили те, що зробили лісники й кілька років на цій ділянці нічого не могло рости. Минув час, тепер наші фахівці знову підготували грунт. Тому сьогодні ми приїхали сюди разом з громадськістю, щоб разом відновити ліс. Сподіваємося на те, що мешканці також оберігатимуть насадження, адже цей ліс буде корисним для громади" − наголосив Іван Підгородецький.

Зазначимо, обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Галсільліс" засноване Львівською обласною радою у 2000 році. За понад два десятиліття "Галсільліс" об’єднує 18 дочірніх підприємств по всій області. Основне завдання колективу − збереження та відтворення лісу. 

"Немає таких ділянок, де б ми не запланували та не висадили молоді дерева, у кожного підприємства є власні розсадники, де ми вирощуємо сіянці. Результати нашої роботи будуть помітними в майбутньому, коли молоді ліси зміцніють і виростуть. Зараз для нас важливе розуміння від мешканців громад та шанобливе ставлення до дерев і до праці тих, хто ці насадження доповнює, доглядає. Ми продовжимо добре виконувати свою роботу, адже відновлення лісів по всій Львівщині − пріоритет для нашого колективу на наступний рік" − додав Іван Підгородецький.

Нагадаємо, у квітні депутати створили контрольну комісію для реорганізації "Галсільлісу".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.