Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Львівська психіатрична лікарня

Четвер, 4 листопада 2021, 12:22

Для обласної психлікарні закуплять кисневі концентратори

Львівська психіатрична лікарня

Кисневі концентратори необхідно закупити через наявністю в Львівській обласній психіатричній лікарні хворих на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Вчора, 3 листопада, комісія з питань охорони здоров’я та материнства Львівської обласної ради підтримала ініціативу закупівлі кисневих концентраторів для комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради "Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня".

За словами генерального директора цієї медустанови Богдана Чечотки, необхідність закупівлі кисневих концентраторів обумовлена наявністю в лікарні хворих на коронавірус.

"Зекономлені кошти на електронних торгах у межах Комплексної програми підтримки галузі охорони здоров’я Львівської області на 2021−2025 роки, а це майже 200 тис грн, маємо намір скерувати на закупівлю 6-8 кисневих концентраторів. Таким чином матимемо захист для наших пацієнтів" − повідомив Богдан Чечотка.

Додамо, під час засідання комісія заслухала інформацію Львівської ОДА щодо санітарно-епідеміологічної ситуації на території Львівщини, проведення вакцинації та вжиття заходів реагування у зв’язку з епідемією коронавірусу. Також депутати ознайомилися з моделлю мережі Львівського госпітального округу на 2022-2024 роки, підготовлену проектом USAID.

Нагадаємо, комісія з питань екології, природних ресурсів та рекреації облради вирішила оголосити пам’яткою природи парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва "Кульпарків".

А у квітні депутати реорганізували психлікарню "Заклад", приєднавши її до обласної психіатричної лікарні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.