Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Лейла Мелесова-Вальчак

Четвер, 4 листопада 2021, 14:34

Футбольні клуби приєднаних громад профінансують з бюджету Львова – Лейла Мелесова-Вальчак

Лейла Мелесова-Вальчак

З бюджету Львова виділять гроші на інвентар та форму для футбольних клубів приєднаних громад.

Сьогодні, 4 листопада, на сесії Львівської міської ради депутати проголосували ухвалу щодо фінансової підтримки спортивних громадських організацій приєднаних громад Львівської МТГ.

Про це розповіла голова комісії культури, молоді, спорту та міжнародних зв'язків Львівської міськради, депутатка від Європейської Солідарності Лейла Мелесова-Вальчак.

Згідно з ухвалою "Про затвердження Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям спортивного профілю..." додаткові кошти на закупівлю спортивної форми та спортивного інвентарю на 2022-2026 роки отримають футбольні клуби смт. Брюховичі, с. Великі Грибовичі, м. Винники, с. Воля-Гомулецька, с. Гряда, м. Дубляни, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Грибовичі, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, смт. Рудне, с. Рясне-Руське та с. Ситихів.

"Це зокрема йдеться про фінансову підтримку громадських організацій – футбольних клубів приєднаних громад на закупівлю спортивного інвентарю та форми. Така ухвала вже діяла у Львові протягом декількох років, і чимало ГОшок спортивного спрямування мали змогу отримати таку фінансову підтримку. Цьогоріч розроблена програма фінпідтримки громадських організацій спортивного спрямування, що діють у приєднаних громадах.

Чому саме футбол? Тому що зараз у межах приєднаних громад цей вид спорту розвивається найактивніше та найбільш популярний серед молоді й дітей.
Однак потрібно працювати над тим, щоб розвивати й інші види спорту в таких громадах"– пояснила Лейда Мелесова-Вальчак.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.