Зміст статті

8 листопада 2021Прес-реліз

Тенденції віртуальної реальності, на які варто звернути увагу у найближчому майбутньому

Віртуальна реальність вже деякий час успішно використовується для бізнес-додатків.

Проте щороку ми все ще спостерігаємо інновації, які позитивно відображатимуться на різних галузях — і це виводить VR на абсолютно нові віхи.

2021 рік нічим не відрізняється, оскільки потреба в цифрових рішеннях більша, ніж будь-коли. Ми вже є свідками формування трендів VR, які визначили цей рік і майбутнє віртуальної реальності в цілому.

Отже, без зайвих розмов, давайте подивимося на найвпливовіші тенденції віртуальної реальності, які продовжуватимуть розвиватися у найближчому майбутньому.

  1. VR у навчанні та освіті (точне навчання без ризику)

VR може сприяти професійному розвитку та навчанню, моделюючи реальні ситуації без ризиків. Одним із найяскравіших прикладів цього може бути безпека на робочому місці.

Візьмемо для прикладу будівельний майданчик. Завдяки технології VR ми можемо створювати фантастичні симуляції, які пояснюють, досліджують та визначають небезпеки, не піддаючи людей жодному ризику.

Освіта є ще одним активним користувачем технології VR. Завдяки технології VR сучасна освіта, а особливо цифрова освіта, може отримати дуже значний приріст інтерактивності, концентрації, розуміння, поміщаючи людей у освітнє віртуальне середовище.

  1. Роздрібні покупки з VR (Придбання споживчих товарів вдома)

Популярність світу електронної комерції стрімко зростає, особливо в останні роки. VR частково вже є у світі електронної комерції та роздрібних покупок, але інтеграція обіцяє вивести це на новий рівень.

Ми вже бачимо використання віртуальної реальності в роздрібній торгівлі, що допомагає, наприклад, відчути розміри та особливості продуктів, не маючи їх під рукою.

  1. Розваги за допомогою віртуальної реальності

VR використовувалась для розваг із самого початку. Однак ця тенденція продовжує процвітати, особливо зараз. Чимало людей зараз шукає альтернативні способи проведення часу – і "віддалена реальність", здається, є одним із найпопулярніших способів це зробити.

Завдяки появі технологій віртуальної реальності люди можуть втекти в абсолютно новий імітований світ, досліджувати всі види речей і розважатися, не виходячи з комфорту та безпеки власного дому.

  1. Онлайн-співпраця (VR стає соціальною нормою)

Oculus був придбаний Facebook, що продемонструвало можливість інтеграції VR в соціальну платформу. Оскільки популярність віддаленої роботи продовжує зростати, онлайн-співпраця ніколи не була настільки важливою, як зараз.


Завдяки VR ми можемо значно підвищити якість онлайн-взаємодій як у бізнесі, так і в приватних відносинах. VR стала соціальною нормою, що робить її однією з провідних інновацій у цифровій співпраці.

  1. Туризм і подорожі (ознайомтеся з напрямками до бронювання)

Люди завжди хотітимуть подорожувати та їздити у відпустки. У світлі цього туристична індустрія швидко засвоїла нові технології. Однією з них є віртуальна реальність, яка використовується для відвідування місць перед фактичним бронюванням.

Дослідження місць перед бронюванням – це один із найкращих способів відчути їх і підготуватися до того, що попереду.

  1. Реклама з віртуальною реальністю

Незабаром VR буде підтримувати нативну рекламу разом із брендованими місцями розміщення. Більше кількох компаній включили підтримку VR у свої інновації бренду, а це означає, що використання технології VR зростає, як і її застосування в багатьох галузях промисловості по всьому світу.

VR робить рекламу більш привабливою, захопливою та інтерактивною, що миттєво надає їй великої цінності.

  1. Нові ігрові додатки VR (VR робить ігри кращими)

Більшість інвестицій у VR надходить з ігрової індустрії. Ця тенденція збережеться і в майбутньому, оскільки ігри тепер є одним із найбільших користувачів віртуальної реальності. Граючи в ігри у VR привносить абсолютно новий вимір і кардинально їх змінює. Ви вже можете досліджувати світ динозаврів у Jurassic World: Aftermath, грати в покер на космічній станції за допомогою PokerStars VR або практикувати свої навички пілота за допомогою Microsoft Flight Simulator. Однак найближчим часом ви можете очікувати ще більше можливостей і практично неперевершений стандарт занурення, якщо поєднати захоплюючий світ ігор і багатообіцяючий світ VR.

  1. VR змінює автомобільну індустрію (самокеровані автомобілі – майбутнє)

За останні кілька років автомобільна промисловість зазнала сейсмічних змін, і більшість з них пов’язана з інноваціями технологій. Окрім зменшення або виключення викидів вуглецю, технологічні розробки, такі як віртуальна реальність, знайшли плацдарм у самокерованих автомобілях та інших інноваціях в автомобільній промисловості.

Автомобілі з автономним керуванням стануть стандартною річчю в майбутньому, і технологія VR активно бере участь у допомозі цим транспортним засобам досягти нових висот.

  1. Додатки VR та ШІ

Віртуальна реальність – це захоплююча технологічна розробка, і єдине, що може зробити її кращою, – це ШІ. Поєднання додатків віртуальної реальності та штучного інтелекту має вирішальне значення для навчання кібербезпеці, точної медицини, інструментів доступності, віддаленої співпраці, допомоги та багатьох інших речей, які використовуються підприємствами щодня.

Технологія віртуальної реальності змінить світ, яким ми його знаємо, і хоча ми вже спостерігаємо за деякими варіантами використання протягом останніх кількох років, 2021 рік уже став роком віртуальної реальності. З такою кількістю розробок, варіантів використання та додатків – технологія VR процвітає, і, здається, не планує зупинятися.

Автор: Прес-реліз

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.