Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львівщина

Понеділок, 15 листопада 2021, 11:25

Комунальне підприємство на Самбірщині забруднило земель на понад пів мільйона

Львівщина

Ралівське управління житлово-комунального господарства завдало державі збитків на суму 580 тис. грн за забруднення земельних ресурсів.

Про це повідомила пресслужба Державної екологічної інспекції у Львівській області. 

Ралівське управління житлово-комунального господарства забруднило 756 кв. м. земель, чим завдало державі збитки на суму 580 000 грн.

Державна екологічна інспекція у Львівській області за результатами проведеної планової перевірки на предмет дотримання вимог природоохоронного законодавства Ралівським управлінням житлово-комунального господарства виявила факт скидання стічних вод з очисних споруд на рельєф місцевості площею 756 кв. м.

Інспекція провела відбір проб грунту та за результатами проведення лабораторних досліджень виявила перевищення вмісту забруднюючих речовин. Завдана довкіллю шкода за забруднення земельних ресурсів становить 580 000 грн.

Зазначимо, держекоінспекція вбачає в діях посадових осіб Ралівського управління житлово-комунального господарства ознаки злочину, передбаченого статтею 239 Кримінального кодексу України та скерувала матеріали перевірки у правоохоронні органи.

Нагадаємо, у вересні Ралівському управлінні житлово-комунального господарства нарахували збитків на суму понад 80 тис грн за самовільний водозабір.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.