Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

вул. Повітряна, 99

google.com.ua

Вівторок, 23 листопада 2021, 11:51

Фірма екс-керівника готелю Асторія придбала будівлю залізничної ливарні у Львові

вул. Повітряна, 99

Укрзалізниця продала будівлю ливарні за два мільйонів гривень, під час торгів вартість якої зросла у понад 40 разів.

"Укрзалізниця" продала у системі ProZorro будівлю ливарні, що знаходиться на вул. Повітряна, 99 у Львові, площею 33,8 м². Йдеться про ливарню, яка знаходиться біля дорожньої поліклініки Львівської залізниці.

Аукціон стартував 19 листопада, участь у ньому взяли 21 компаня та підприємці. Переможцем обрали ТзОВ "Бельжік Апартментс", що запропонувало найвищу ціну у 2 000 200 грн. Додамо, початкова вартість закупівлі становила 46 732,66 грн.

Закупівля складалася із:

- комплекс об’єктів загальною площею у 1730,4 кв.м: корпус 1 площею 1142,5 кв.м, корпус 2 площею 401,8 кв.м, склад площею 186,1 кв.м з огорожами і естакадою на вул. Вільде, 41 (сюди входять: будівля пульмонологічного відділення, будівля хірургічного відділення, будівля продовольчого складу);

- будівля дерматологічного відділення на вул. Ніщинського, 2 площею 542,7 кв.м.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Бельжік Апартментс" зареєстроване з 2013 року у Львові, займається діяльністю у сфері архітектури, будівництвом будівель та купівлею та продажем власного нерухомого майна. Власником фірми є мешканець Дрогобича Юрій Дашко, який також воолдіє ТЗОВ "Львівський автоцентр "Камаз" та був директором львівського готелю "Асторія".

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" продала відділення залізничної лікарні у Львові за 60 млн грн новоствореній львівській фірмі, власниця якої дотична до Олександра Свіщова, батька депутата Львівської обласної ради від Європейської Солідарності Віталія Свіщова.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.