Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

продукти харчування

Середа, 8 грудня 2021, 16:21

З початку року на Львівщині на 3,6% зменшилось виробництво продуктів харчування

продукти харчування

У січні-жовтні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 5,9%.

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах переробної промисловості обсяги виробництва зросли на 6,7%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – на 7,2%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,4%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 25,8%), машинобудування (на 15,7%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,5%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,5%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 9,5%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 7,7%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 3,7%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 3,6%).

Нагадаємо, у січні-вересні, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6,1%. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.