Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Лікарня швидкої допомоги

Понеділок, 29 листопада 2021, 12:57

Київська фірма збудує вертолітній майданчик для Лікарні швидкої медичної допомоги

Лікарня швидкої допомоги

Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги Львова провела тендер із будівництва вертолітного майданчика.

Комунальне некомерційне підприємство "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м.Львова" провело тендер у системі ProZorro на будівництво злітно-посадкового майданчику гвинтокрилів у КНП "Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова" на вул. І. Миколайчука, 9.

Участь у аукціоні взяли ПП "РОМБ +" (18 352 000 грн), ТзОВ "Тернопільське управління механізації" (19 473 825 грн), ТзОВ "Інтеграл Сістемс" (19 544 760 грн) та ТОВ "Західбудпроект" (19 560 421,20 грн). Переможцем обрали ТзОВ "Інтеграл Сістемс", а очікувана вартість будівництва становила 19 571 228 грн.

Як йдеться у закупівлі, вертолітний майданчик для термінової госпіталізації хворих у важких станах біля лікарні швидкої допомоги збудують в межах проекту Міністерства охорони здоров’я. Його планують збудувати до 30 червня 2022 року. 

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Інтеграл Сістемс" зареєстпроване з 2011 року у Обухові на Київщині, займається будівельно-монтажними роботами, будівництвом будівель. Керівницею та власницею фірми є киянка Оксана Пшець. На початку цього року вона разом із одеською фірмою ТОВ "Держдорпроект" створила нову будфірму у Києві – консорціум "Аеродорпроект".

Нагадаємо, у листопаді 2020 року виконком міськради затвердив містобудівну документацію для будівництва вертолітного майданчику на території лікарні швидкої допомоги Львова. А у липні того ж року служба авіації надала дозвіл на облаштування вертолітного майданчика на території цієї лікарні.

А на початку листопада цього року з держбюджету виділили 11 млн грн на будівництво вертолітного майданчика в Лікарні швидкої медичної допомоги.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.