Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичні відходи

gp.gov.ua

Вівторок, 30 листопада 2021, 16:00

Зловмисники з Київщини скидали медвідходи з Covid-відділень на Львівщині

медичні відходи

Підприємство з Київщини скинуло понад 6 тисяч тонн медичних відходів на земельні ділянки у Київській, Миколаївській та Львівській областях.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Національної поліції у Київській області.

На Київщині викрили злочинне угруповання, причетне до забруднення землі медичними відходами з Covid-відділень.

Як встановили правоохоронці, підприємство протягом 2020-2021 років отримало для утилізації від представників закладів охорони здоров’я понад 6 тисяч тонн медичних відходів, а саме: пробірки з кров’ю та іншими біологічними рідинами, медичні рукавички, шприци, голки, бинти, люмінесцентні лампи тощо. 

Замість спалювання небезпечних відходів директор підприємства разом з 4 спільниками вивозили та скидали їх на земельні ділянки у Київській, Миколаївській та Львівській областях.

Також у квітні 2021 року ліцензії підприємства на операції у сфері поводження з небезпечними відходами анулювали, але працівники даного товариства, продовжили укладати договори про утилізацію медичних відходів, у результаті чого заволоділи коштами у розмірі понад півмільйона гривень.

Наразі директору товариства повідомили про підозру у порушенні санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, а також заволодінні майном у великих розмірах.

Його спільника підозрюють у порушенні санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням, вчиненому у складі організованої групи.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру ще трьом співробітникам товариства, а також обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.