Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ялинки у Львові

П'ятниця, 3 грудня 2021, 13:14

У Львові затвердили місця з продажу ялинок. Перелік

ялинки у Львові

У кожному районі Львова буде міні-ринок із продажу ялинок, найбільшу кількість таких передбачили у Шевченківському районі.  

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні, 3 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив організацію передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами.

Міськрада затвердила перелік місць для торгівлі хвойними деревами у період з 18 грудня 2021 року до 6 січня 2022 року. Загалом у місті облаштують 18 місць для продажу ялинок.

Найбільше майданчиків для продажу ялинок передбачили у Шевченківському районі – їх буде 7, натомість у Галицькому районі облаштують лише одне місце на вул. Волоській.

У Залізничному та Франківському районах передбачили по 3 місця для продажу ялинок, а у Личаківському та Сихівському районах – по 2 місця. 

Також ЛКП "Муніципальна варта" спільно з поліцейськими та райадміністраціями контролюватиме, аби у Львові не з'являлись стихійні ялинкові ринки.

Нагадаємо, у 2020 році у місті офіційно працювали 19 місць продажу ялинок, не дозволили цього року облаштувати ялинковий міні-ринок на перехресті вул. Чернівецька – вул. Городоцька.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.