Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вул. Героїв УПА, 73-77

city-adm.lviv.ua

Четвер, 9 грудня 2021, 16:14

Суд перевірить законність рішення виконкому про перетворення будинку на офісний центр

вул. Героїв УПА, 73-77

Прокуратура просить суд визнати незаконним рішення виконкому Львівської міськради, яким дозволили перетворити будинок на Героїв УПА на 7-поверховий офісний центр.

Про це йдеться у оголошенні юридичного департаменту Львівської міської ради.

У понеділок, 20 грудня, Львівський окружний адміністративний суд розгляне справу за позовом в. о. керівника Франківської окружної прокуратури міста Львова до виконавчого комітету Львівської міської ради.

Прокуратура просить визнати незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради від 12 березня, яким затвердили містобудівні умови на реконструкцію ТзОВ "Офісний центр "Т-77" з розширенням за рахунок надбудови нежитлових приміщень з пристосуванням під адміністративно-офісний центр на вул. Героїв УПА, 73-77 у Львові.

Виконком дозволив до існуючої п'ятиповерхової будівлі добудувати два поверхи та горище й перетворити її на сучасний адміністративно-офісний центр, висота якого має не перевищувати 34,5 м.

Тоді головний архітектор Львова Антон Коломєйцев повідомив, що проєкт нового будівництва повністю відповідає усім містобудівним нормам. 

Зазначимо, прокуратура подала позов ще 10 червня. Підставою позову, на думку прокуратури, є протиправне прийняття виконкомом Львівської міськради оскаржуваного рішення.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Офісний центр "Т-77" зареєстроване з 2011 року у Львові, займається наданням в оренду офісних машин і устатковання, у тому числі комп'ютерів. Розмір статутного капіталу підприємства становить 3 126 635,46 грн. Власники фірми – львів'янини Людмила та Володимир Косенки. Людмила Косенко також володіє львівськими будфірмами ТзОВ "Клуб творчих інвестицій" та ТзОВ "Виробничо-комерційна фірма "Горобина".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.