Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

щебенева суміш

Фб Сладкової

Середа, 15 грудня 2021, 14:06

У парках Львова використовуватимуть щебінь для боротьби з ожеледицею

щебенева суміш

Доріжки у парках Львова вирішили посипати щебеневою сумішшю.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Львівська міськрада закуповуватиме і використовуватиме у львівських парках щебеневий відсів для посипання доріжок взимку.

"Ми певний час вивчали імовірність використання щебеневого відсіву у парках, а не просто піску чи солі із піском. Тепер ми вирішили проекспериментувати і виявили, що це виглядає доволі естетично та зручно. Наразі усі парки поступово закуповують щебеневу суміш.

Втім, кожний з них ми розглядали окремо. Наприклад, у парку "На Валах" є сходи, які ми вирішили посипати сіллю. Натомість там, де немає сходів, ухилів чи значних нерівностей, то ми будемо поступово переходити на відсів" – пояснила керівниця управління екології та природних ресурсів Львівської міськради Олександра Сладкова.

За її словами, пісок виглядає неестетично, а сіль шкодить зеленим насадженням. Натомість щебеневий відсів не є дуже дорогим.

"Тому ми хочемо у парках максимально перейти на щебеневий відсів, тим паче, що там це зробити – не проблема. Відсів проблемно використовувати лише на проїзній частині. Окрім того, відсіву потрібно менше, адже пісок необхідно постійно розкидати, а щебінь залишається на доріжках. Навесні ж його теж не обов’язково збирати, можна просто змести на ґрунт, адже ці камінці не нестимуть ніякої шкоди" – додала Сладкова.

Нагадаємо, минулоріч у парку Львова вперше використали кавову гущу для боротьби з ожеледицею.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.