Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Оксана Кошак

ФБ Кошак

Четвер, 16 грудня 2021, 14:45

Очільниця сміттєвого департаменту міськради отримала понад три тисячі за відрядження до Австрії

Оксана Кошак

Цього року директорка департаменту з питань поводження з відходами Львівської міськради Оксана Кошак отримала понад три тисячі за відрядження.

Про це повідомило управління з питань поводження з відходами Львівської міської ради у відповідь на запит Варіантів.

У 2021 році директорка департаменту з питань поводження з відходами Львівської міської ради Оксана Кошак отримала 3 201 грн за відрядження.

Кошак з 10 по 13 жовтня їздила до м. Грац (Австрія) з метою перейняти досвід організації роботи об'єктів з утилізації та перероблення відходів для застосування кращих практик у м. Львові. Вона відвідала багаторічні комплексні установки з переробки відходів.

Кошак поїхала у відрядження на запрошення генерального директора ПП "Гігаджоуль" Крістіана Чернера. Витрати на відрядження: переліт, проживання та добові витрати мали покрити коштом департаменту. 

Зазначимо, Оксана Кошак, позаштатна радниця міського голови Львова Андрія Садового, з серпня цього року очолила департамент з питань поводження з відходами Львівської міськради. До свого призначення Кошак очолювала відділ роздільного збору органіки ЛКП "Зелене місто" (2020-2021рр.), а у березні 2016 року вона стала директоркою ЛКП "Лев"  й очолювала це комунальне підприємство до травня 2020 року.

До цього вона працювала у компанії Danone Nutricia (Україна), керувала групою продажу. 

Кошак закінчила Львівський банківський інститут Національного банку України за спеціальністю "Економіка і підприємництво "Облік та аудит".

Додамо, у 2020 році Оксана Кошак задекларувала 549 тисяч гривень доходу. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.