Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Жовква, лікарня

dyvys.info

П'ятниця, 17 грудня 2021, 09:45

Жовківська міськрада виділить 62 тисячі гривень на ліки для хворих

Жовква, лікарня

Жовківська міська рада планує виділити 62 тисячі гривень на лікарські засоби для хворих із трансплантованими органами.

Про це йдеться в проєкті рішення “Про затвердження Програми «Забезпечення лікарськими засобами хворих із трансплантованими органами у Жовківській ОТГ на 2022 рік”, яке планується ухвалити на сесії міськради 23 грудня. 

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації програми, 62 000 грн.

Програма передбачає 100-відсоткове забезпечення лікарськими засобами хворих із трансплантованими органами у Жовківській ОТГ. Забезпечення виконання  цієї  програми  здійснюється  в межах  видатків,  передбачених у міському бюджеті, а також за рахунок коштів інших джерел.

«Головною метою Програми є забезпечення лікарськими засобами, які  зареєстровані в Україні в установленому порядку та включені до галузевих стандартів у сфері охорони здоров’я, хворих, які потребують постійного прийому ліків, підвищення рівня соціального захисту громадян із трансплантованими органами Жовківської громади», - зазначено в рішенні.

Нагадаємо, у листопаді голові Жовківської міської ради Олегу Вольському нарахували 54 тисячі гривень зарплати.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.