Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

візуалізація

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 17 грудня 2021, 13:18

Фірма депутата Бербеки збудує на Зеленій багатоповерхівку з терасою на даху

візуалізація

Виконком дозволив фірмі депутата Назарія Бербеки звести на вул. Зеленій 10-поверховий житловий комплекс із терасою на даху.

Сьогодні, 17 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво ТзОВ "Львівська інвестиційна компанія" та ТзОВ "Околиця" багатофункціональної будівлі з вбудованими приміщеннями громадського призначення та житловими одиницями у верхніх поверхах зі знесенням існуючої будівлі на вул. Зеленій, 267 у Львові.

Нову багатоповерхівку збудують на земельній ділянці, площею 0,2807 га, що перебуває у комунальній власності та передбачена для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Згідно із містобудівною документацією, житловий комплекс складатиметься із двох частин – 10-поверхова частина висотою у 33,55 метри та 2-поверхова частина висотою у 6,3 метри. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 39,22%, а площа забудови складатиме 1101 м².

"Йде мова про об'єкт такого змішаного функціоналу. Там пропонується як офіси на перших поверхах, а зверху – житлові квартири, на даху – тераса для мешканців як додатковий громадський простір" – наголосив головний архітектор міста Антон Коломєйцев.

У новій багатоповерхівці забудовник облаштує майданчик для занять спортом, дитячий майданчик та надасть 200 м² приміщення місту для облаштування медіатеки.

Тут передбачені три автостоянки на 92 паркомісця: підземна автостоянка для мешканців будинку на 21 місце, наземна автостоянка для мешканців на 42 місця та наземна автостоянка загального користування на 29 місць.

Площа озеленення, згідно із проєктом, становить 707,73 м², а площа замощення – 998,27 м².

За словами Коломєйцева, будівництво повністю відповідає усім будівельнии нормам та вимогам.

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-2 – зона центру ділової, громадської діяльності місцевого значення та частково зона ТР-2 – зона транспортної інфраструктури (вулична мережа) відповідно до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4. 

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Львівська інвестиційна компанія" зареєстрована з 2004 року у Львові, займається організацією будівництва будівель. Розмір статутного капіталу підприємства становить 6 250 000 грн. Власниками фірми є львів'яни Назарій Бербека (депутат Львівської міськради) і Тарас Дідик (приватний підприємець, власник низки львівських будфірм: ТзОВ "Західбудкапітал", ТОВ "Ліски Інвест Буд", ТзОВ "Бізнес-Вектор Дк", ТзОВ "Лік", ТОВ "Капітал-Будзахід", МПП "Міліна").

Бербека на місцевих виборах у 2020 році пройшов до Львівської міської ради від партії Європейська солідарність" та став членом комісії архітектури, містобудування та розвитку територій. У 2020 році він зібрав 6,7 мільйона гривень готівки, купив годинник Rolex і будинок під Львовом.

Будфірма "Околиця" зареєстрована у Львові з 1993 року на місці майбутнього будівництва, її власником є мешканець Городка Андрій Грига. Він також володіє львівською фірмою "Топ ком" (торгівля комп'ютерами) та є засновником яворівської районної громадської організації "Товариство мисливців і рибалок "Рогізненське".

Додамо, також фірми депутатів Назарія Бербеки і Юрія Доскіча будують торгово-офісний центр із паркінгом та офіс з вбудованим дитячим садочком на вул. Кульпарківській та вул. Садовій.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.