Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

медикаменти

Понеділок, 10 січня 2022, 14:02

На Львівщині на 2,6% зменшилось виробництво фармацевтичних препаратів

медикаменти

У січні-листопаді минулого року, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 6%.  

Про це повідомляє Головне управління статистики у Львівській області.

Зокрема, на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів обсяги виробництва зросли на 7%, переробної промисловості – на 6,8%.

Натомість знизився обсяг промислової продукції на підприємствах з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря на 0,1%.

У переробній промисловості збільшили випуск продукції підприємства текстильного виробництва, виробництва одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 21,8%), машинобудування (на 14,5%), з виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності (на 7,8%), з виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 3,5%).

Зменшення обсягів промислового виробництва відбулося на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання (на 8,1%), з виробництва основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (на 2,6%), з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції (на 2,5%), з виробництва харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів (на 1,8%).

Нагадаємо, у січні-жовтні 2021 року, порівняно з цими місяцями 2020 року, виробництво промислової продукції в області збільшилось на 5,9%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.