Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Сергій Івах

lvivrada.gov.ua

П'ятниця, 31 грудня 2021, 13:28

У планах на 2022 рік завершити реставрацію 37 об'єктів пам'яток архітектури – Івах

Сергій Івах

Депутати розглянули головний документ міста, за яким Львів житиме та функціонуватиме у 2022 році.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Під час засідання постійної комісії з питань комунальної власності міськради депутати розглянули головний документ міста, за яким Львів житиме та функціонуватиме у 2022 році.

Як пояснив голова комісії комунальної власності, депутат фракції Європейська Солідарність Сергій Івах, йдеться про бюджет розвитку у частині управління історичного середовища.

"На даний момент було виділено близько 45 млн грн для проведення реконструкцій та збереження історичних пам'яток у Львові. У переліку є 37 об'єктів, які потребують реконструкції та роботи над якими уже розпочаті, думаю, що у 2022 році ми завершимо їхню реставрацію" – наголосив Сергій Івах.

За словами депутата, сьогодні у Львові діє дві програми співфінансування реставрації будинків-пам'яток архітектури та їхніх елементів. Завдяки їм, вдалося відновити сотні унікальних брам та вхідних дверей, зберегти історичні дерев’яні вікна та балкони.

"На 2022 рік ми передбачили додаткові кошти для забезпечення дії програм, за допопомогою яких відреставруємо ще балкони та брами міста. Ці програми співфінансування мають неабияку популярність і запит серед мешканців. Продовження дії цих програм та їхнього фінансування з міського бюджету є необхідністю, а активність мешканців – цьому підтвердження" – додав Івах.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.