Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівська міськрада

Середа, 19 січня 2022, 15:38

Садовий збільшив чисельність управління з питань НС та цивзахисту

Львівська міськрада

У Львівській міськраді перерозподілили чисельність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту й департаменту міської агломерації.

Про це йдеться в розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №1 від 4 січня 2022 року.

Андрій Садовий розпорядився з 5 січня 2022 року збільшити чисельність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради.

Згідно із документом, для забезпечення виконання функцій і завдань, покладених на управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, його штат збільшують на 2 одиниці.

Натомість на це число зменшать чисельність департаменту міської агломерації. Йдеться про такі посади: провідного спеціаліста відділу координації та контролю управління адміністрування громад; головного спеціаліста відділу координації та контролю управління адміністрування громад.

Внаслідок цього загальна чисельність управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення становить 14 осіб, а департаменту міської агломерації – 73. Гранична кількість працівників Львівської міськради не змінилася і становить 1982 особи.

Нагадаємо, у лютому 2021 року депутати затвердили нову структуру Львівської міської ради, тоді чисельність апарату ради та її виконавчих органів визначили у 1710 осіб, що на 100 менше, ніж було (станом на березень 2020 року року чисельність працівників Львівської міськради становила 1810 осіб).

Однак з того часу кількість працівників у міськраді збільшили  до 1982.

Додамо, у листопаді 2021 року управління з цивільного захисту населення міськради перейменували на управління цивільного захисту населення та територіальної оборони.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.