Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

меморандум

loda.gov.ua

Четвер, 20 січня 2022, 12:52

На Львівщині планують створити три наукові ліцеї

меморандум

Наукові ліцеї на Львівщині матимуть різні спеціалізації, а створять їх на базі санаторних шкіл.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Сьогодні, 20 січня, департамент освіти Львівської ОДА, НУ "Львівська Політехніка", Науковий парк та три заклади освіти підписали Меморандум про співпрацю, що покликаний активізувати роботу у напрямі створення та функціонування наукових ліцеїв на території області.

Наукові ліцеї планують створити на базі санаторних шкіл, яких на Львівщині є чотири – у Львові, Винниках, Бориславі та Сокалі. До створення наукових ліцеїв залучили Винниківську санаторну школу, Львівську санаторну школу №1 імені Б.- І. Антонича та Перший інноваційний приватній львівський ліцей.

Кожен із ліцеїв матиме свій напрям навчання, відтак діти матимуть можливість розпочати свою наукову чи дослідницьку роботу зі шкільного віку.

"Плануємо створити такі три комплекси, аби залучити талановитих дітей з усієї України. Кожен буде мати свій напрям − інформаційні технології, робототехніка, біотехнологія та фундаментальні науки" − повідомив керівник Наукового парку Назарій Подольчак.

Планується, що сторони, які підписали Меморандум проводитимуть тренінги, семінари для учнів та вчителів, розроблятимуть робочі програми. Також деякі практичні заняття відбуватимуться у лабораторіях Львівської Політехніки.

"Дуже позитивно, що Львівська Політехніка активно включилась у процес створення наукових ліцеїв. У межах співпраці викладачі університету будуть залучені до роботи з учнями майбутніх ліцеїв. Окрім того, плануємо, що деякі практичні заняття відбуватимуться у лабораторіях Політехніки" − розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк.

Нагадаємо, у червні минулого року ЛНУ імені Івана Франка і школа села Солонка підписали двосторонню угоду про співпрацю.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.