Вівторок, 25 січня 2022, 11:23
ДТП у Городку
lv.npu.gov.ua
На вул. Авіаційній водій автобуса Львів – Вишня наїхав на пішохода, який помер від отриманих травм.
Про це повідомила прес-служба Головного управління Національної поліції у Львівській області.
Вчора, 24 січня, близько 18.00 год на вулиці Авіаційній у місті Городок Львівського району водій рейсового автобуса БАЗ сполученням Львів – Вишня, 60-річний мешканець села Зимна Вода, наїхав на пішохода, 64-річного мешканця Городка.
Внаслідок аварії пішохід від отриманих травм помер на місці ДТП.
За цим фактом слідчі відділу розслідування злочинів у сфері транспорту поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.2 ст.286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.
Проводиться досудове розслідування, правоохоронці встановлюють обставини події.
Підтримай журналістів ІА Варіанти
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
Продовжуючи переглядати varianty.lviv.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом , і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності. Зрозуміло