Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Охмадит

uk.wikipedia.org

Понеділок, 31 січня 2022, 15:04

Охматдит розширив Covid-зону лікарні до 150 ліжок

Охмадит

Причиною збільшення кількості місць стало стрімке поширення коронавірусу серед дітей та підлітків.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної ради.

Станом на ранок сьогодні, 31 січня, у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні "Охматдит" зареєстровано 123 дитини з підтвердженим діагнозом Covid-19.

Через стрімке поширення вірусу Covid-зону "Охматдиту" розширили до 150 ліжок.

"Усі діти середнього стану важкості, найменшому пацієнтові лише 9 днів. Ніхто з них не потребує інтенсивної терапії. Троє дітей з гематологічними діагнозами перебувають у відділенні реанімації через основне захворювання" − йдеться у повідомленні.

Лікарі "Охматдиту" зазначають, що наразі коронавірус дуже швидко поширюється, особливо серед дітей.

Нагадаємо, сьогодні на Львівщині почали діяти нові карантинні обмеження для невакцинованих громадян, серед яких заборона на відвідування ресторанів, на роботу промислових ринків тощо.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.