Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

пологове відділення

loda.gov.ua

Вівторок, 1 лютого 2022, 13:01

У Львівській обласній клінічній лікарні запрацював новий пологовий корпус

пологове відділення

Від сьогодні вагітні можуть народжувати у оновленому пологовому відділенні Львівської обласної клінічної лікарні.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

З 1 лютого у Львівській обласній клінічній лікарні розпочали приймати породіль.

Корпус розрахований на 100 акушерських ліжок: 40 місць передбачено для пологового відділення, 30 – для відділення патології вагітності та 30 – для відділення екстрагенітальної патології. Також тут функціонує відділення неонатального догляду і відділення інтенсивного та постінтенсивного лікування новонароджених.

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що це саме той рівень медичних послуг, які повинні отримувати мешканці. Адже майбутні матері, які народжуватимуть тут, не тільки отримають фахову, кваліфіковану медичну допомогу, а й зможуть перебувати у якісних та комфортних умовах.

«Тут змінилось все. Відбулось перепланування першого поверху, тут розташований приймальний покій та оглядовий кабінет. Зараз у пологовому є вісім індивідуальних пологових зали та три операційні. Вдалося також оновити обладнання, ліжка і меблі. Тому ми повністю готові до прийому наших пацієнток», – повідомив завідувач пологового відділення ЛОКЛ Володимир Солощенко.

Нагадаємо, у грудні 2018 року Львівській обласній клінічній лікарні передбачили 1 млн грн субвенції на закупівлю медичного обладнання для пологового відділення, а у вересні 2019 року тут дозволили добудувати відділення патології недоношених немовлят, встановити нові ліфти та облаштувати територію.