Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Університет банківської справи

mva.gov.ua

Четвер, 3 лютого 2022, 10:10

Університет банківської справи приєднали до ЛНУ імені Івана Франка

Університет банківської справи

Університет банківської справи реорганізували шляхом приєднання до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України № 1806-р від 29 грудня 2021 року.

За пропозицією Міністерства освіти і науки Університет банківської справи реорганізували шляхом його приєднання до Львівського національного університету імені Івана Франка.

Студенти Університету банківської справи продовжать навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка за обраними спеціальностями, рівнями освіти та джерелами фінансування.

Заходи, пов’язані з реорганізацією Університету банківської справи має здійснити Міністерство освіти і науки.

Зазначимо, Університет банківської справи − профільний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації, який готує майбутніх банкірів і фінансистів, економістів, підприємців, державних управлінців. Університет знаходиться у Львові.

Університет банківської справи складається з трьох інститутів: Навчально-науковий інститут банківських технологій та бізнесу, Навчально-науковий інститут економічних та соціальних відносин та Черкаський навчально-науковий інститут.

Нагадаємо, торік Львівська ОДА замовила за 250 тисяч гривень підвищення кваліфікації для 865 посадовців у Львівському університеті банківської справи.

Додамо, у 2015 році Нацбанк передав Львівський інститут Університету банківської справи Національного банку України до сфери управління Міносвіти.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.