Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Львівщина

Четвер, 3 лютого 2022, 16:41

До центрі зайнятості Львівщини у січні звернулися майже три тисячі безробітних

Львівщина

Станом на 1 лютого у центрі зайнятості області зареєстрували 15,7 тисяч безробітних.

Про це повідомляє Львівський обласний центр зайнятості.

Станом на 1 лютого цього року у центрах зайнятості області роботу шукали 15,7 тисяч осіб, а з початку року звернулися 2,9 тисяч безробітних.

"На зареєстрованому ринку праці у січні поточного року, порівняно з аналогічним періодом торік, спостерігалися позитивні тенденції. В області з 1,8 до 1,9 тисяч зросло число працедавців, що заявили про потребу у робочій силі, з 6,2 тисяч до 6,3 тисяч одиниць збільшилася база вакансій, з 32,4 тисяч до 15,7 тисяч осіб зменшилися обсяги зареєстрованих безробітних, з 8 до 3 осіб скоротилося навантаження на одне вільне робоче місце або вакантну посаду, з 121 до 78 календарних днів зменшився середній термін пошуку роботи" – наголосив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк.

За його словами, у січні працевлаштували понад тисячу мешканців області, з них 0,9 тисяч безробітних. Ще 0,5 тисяч осіб було охоплено навчанням за професіями: електрогазозварник, перукар, манікюрник, візажист, продавець непродовольчих товарів, тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва кат. А1, оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, рибовод та адміністратор.

На початку лютого база вакансій обласної служби зайнятості налічувала більше 4,5 тисяч пропозицій для працевлаштування, рівень оплати праці у яких в середньому становив 9 367 грн (торік – 8381 грн). На обліку залишалося 13 тисяч безробітних, що на 55% менше, ніж станом на 1 лютого 2021 року (29 тисяч осіб).

Нагадаємо, станом на 1 січня у центрі зайнятості області зареєстрували 12,8 тисяч осіб.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.