Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Валерій Веремчук

Фб Веремчука

Вівторок, 8 лютого 2022, 17:30

Лікарні Львова повинні стати сучасними та комфортними для пацієнтів – Веремчук

Валерій Веремчук

Народна Самооборона Львівщини привезла цінні вантажі для лікарень Львова.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Впродовж тижня команда волонтерів працювала у німецькому місті Бамберг, куди прибула на запрошення отця Bogdan Puszkar та організації Bamberg:UA.

"Цього разу нас запросили, аби зібрати цінний гуманітарний вантаж з шести різних міст Німеччини. Відтак, попередньо до Львова прибули дві вантажівки із медичним та реабілітаційним обладнанням для відділення реабілітації Багатопрофільної клінічної лікарні інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги, що в Брюховичах. Окрім того, ми привезли до Львова унікальні багатофункціональні ліжка для реанімаційного відділення неврології в лікарню швидкої допомоги на вул. Миколайчука. Вартість одного такого ліжка становить понад 250 тисяч гривень.

Окрім того, для реанімаційного відділення передали також візки, кушетки та інші необхідні меблі. Хочу наголосити, що усе нам вдалося передати безоплатно. Для міста це не коштувало жодної копійки бюджетних коштів" заявив голова постійної депутатської комісії охорони здоров’я та соціального захисту, депутат Львівської міськради від ВАРТИ Валерій Веремчук.

За його словами, увесь вантаж був розподілений між 3-ма лікарнями Львова: багатопрофільною клінічною лікарнею інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги" (смт. Брюховичі), Лікарнею швидкої допомоги (вул. Миколайчука) та Дитячою міською лікарнею (вул. Орлика). Це 25 функціональних ліжок, 20 матраців, 16 тренажерів для реабілітації, 12 медичних приліжкових тумб, 12 кушеток, 156 одиниць меблів і ще інші речі для пацієнтів.

"Нещодавно гуманітарний вантаж Народна Самооборона Львівщини передала для 5-ої міської лікарні Територіального медичного об’єднання 2 м. Львова. Вантаж прибув з Лейпцига. Це – сучасні механічні та електричні медичні ліжка, матраци, поручні для ліжок, приліжкові столики, постільна білизна та перев'язувальний візок" – наголосив Веремчук.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.