Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Максим Козицький

Понеділок, 14 лютого 2022, 17:18

Медзаклади Львівщини мають тримісячний запас медикаментів − Козицький

Максим Козицький

Наразі у медичних закладах області є тримісячний запас медикаментів, матеріалів та крові.

Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький сьогодні, 14 січня, під час брифінгу за підсумками розширеної наради з питань тероборони.

Наразі у медичних закладах Львівської області наявний тримісячний запас медикаментів, матеріалів та крові. Також опрацьовується питання щодо максимального запасу медикаментів у лікарнях.

За словами Максима Козицького, наразі посилюється охорона об'єктів критичної інфраструктури, а спецслужби готові брати ситуацію в області під свій контроль.

"Ми сьогодні провели нараду по територіальній обороні. В цей час треба працювати разом, і показати, що Львівщина єдина. Піднімалися питання щодо проведення позачергової сесії. Я думаю, що ми знайшли спільну позицію з керівником обласної ради, яку ми завжди демонструємо, що ми справді рухаємося разом, з міською владою, з керівником територіальної оборони щодо проведення президії обласної ради і проведення позачергової сесії. Розглянули потреби щодо додаткового фінансування підрозділів територіальної оборони і я думаю, що розгортання буде відбуватися відповідно до умов" − повідомив Максим Козицький.

Нагадаємо, наразі у семи районах Львівщини триває процес підписання контрактів для вступу до лав сил територіальної оборони.

Додамо, територіальну оборону Львівської області очолив підполковник Валерій Курко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.