Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

візуалізація

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 18 лютого 2022, 16:18

У Львові затвердили зведення в ліцеї на вулиці Героїв Крут нового корпусу з басейном

візуалізація

Виконком затвердив містобудівну документацію із будівництва нового навчального корпусу ліцею №80 на вул. Героїв Крут, 27.

Сьогодні, 18 лютого, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови та обмеження на нове будівництво управлінням освіти департаменту гуманітарної політики ліцею №80 на вул. Героїв Крут, 27 у Львові.

Згідно із містобудівною документацією, новий корпус ліцею збудують на території навчального закладу, на земельній ділянці площею 1,6358 га. Висота будівлі становитиме 13,8 метрів (два поверхи), а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 11,7%.

Крім нового корпусу, на території ліцею передбачено облаштувати спортмайданчики, стадіон та майданчик для спокійного відпочинку.

Як пояснив головний архітектор Львова Антон Коломєйцев, у новому корпусі мають збудувати басейн, який буде доступний й для мешканців мікрорайону, їдальню, нові класи. 

Роботи мають розпочатися наприкінці літа – на початку осені цього року.

Нагадаємо, ще у грудні 2021 року виконком дозволив ТзОВ "Резидент Девелопмент" за власні кошти добудувати новий навчальний корпус ліцею №80.

За словами директора департаменту "Адміністрація міського голови" Євгена Бойка, будівництво нового корпусу має вирішити питання з початковою школою на 500 дітей у цьому районі, яка зараз знаходиться в приміщенні дитячого садочка на вул. Мишуги.

Завершити реконструкцію нового навчального корпуса та ввести його в експлуатацію планують до 1 січня 2024 року.

За даними аналітичної системи YouControl, ТзОВ "Резидент Девелопмент" зареєстроване з 2013 року у Львові займається діяльністю у сфері права та організацією будівництва будівель. Власником фірми є львів'янин В'ячеслав Чепіль. Йому також належить благодійна організація "Благодійний фонд "Країна дитячих мрій".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram