Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Суди

Суд зобов'язав "Експрес" повернути незаконно відібрану частку майна колишньому учаснику товариства

Суд зобов'язав "Експрес" повернути незаконно відібрану частку майна колишньому учаснику товариства

vkurse.ua

Середа, 30 січня 2013, 11:21

Суд зобов'язав "Експрес" повернути незаконно відібрану частку майна колишньому учаснику товариства

3 січня цього року Львівський апеляційний господарський суд виніс постанову, згідно з якою ТзОВ "Експрес медіа груп" зобов'язується повернути ТзОВ "Видавнича група "Супердрук" активи і пасиви на суму близько 41 млн. грн.

Про це вчора, 29 січня, на брифінгу повідомив учасник ТзоВ "Видавнича група "Супердрук" Микола Зинич, інформує кореспондент Варіантів

Згідно з постановою суду, залишене без змін рішення Господарського суду Львівської області від 5 листопада 2012 року про визнання недійсним рішення загальних зборів учасників ТзОВ "Видавнича група "Супердрук", оформлене протоколом від 9 листопада 2010 року, «Про затвердження розподільчого балансу ТзОВ від 9 листопада 2010, складеного комісією з виділу ТзОВ "Видавнича група "Супердрук" про розподіл активів і пасивів між ТзОВ "Видавнича група "Супердрук" та ТзОВ "Системи друку та доставки" та передачу ТзОВ "Системи друку та доставки" активів і пасивів ТзОВ "Видавнича група "Супердрук", в обсязі, що визначається, розподільчого балансу. 

Відтак ТзОВ "Експрес медіа груп", як правонаступника всіх зобов’язань ТзОВ "Системи друку та доставки", зобов’язано повернути ТзОВ "Видавнича група "Супердрук" активи й пасиви, які перейшли до ТзОВ "Системи друку і доставки", а потім до передавального акта ТзОВ "Експрес медіа груп", а саме – активи в сумі близько 41 млн. грн., зокрема, необоротні активи основні засоби на суму близько 41 млн. грн. – поліграфічну техніку та приміщення, пасиви на суму близько 41 млн., зокрема власний, статутний, резервний капітал, нерозподілений прибуток, довгострокові зобов’язання.

Як зазначив адвокат Миколи Зинича Тарас Равлюк, до "Експресу" є багато запитань. Зокрема, як заначив він, незрозуміло, за якою методикою проводилась оцінка вартості пасивів та активів. Однак він наголосив, що позитивне рішення суду є прикладом перемоги правосуддя у цьому випадку. 

Отже, Микола Зинич як учасник товариства поновлений в його правах із часткою 22,85% із 18 червня 2010 року, а відтак є незаконними всі рішення зборів, де не був присутній Микола Зинич у зв’язку з незаконним позбавленням права на управління товариством, на участь у прийнятті рішень. 

Як зазначив Зинич, зараз насамперед важливо як це рішення суду буде виконуватись і які будуть його правові наслідки. 

Він додав, що ТзОВ "Експрес медіа груп" раніше вже уникало виконання різноманітних рішень суду, яких назбиралось вже більше десятка. Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.