Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівська облрада

Вівторок, 22 лютого 2022, 13:22

Львівська облрада збереться на позачергову сесію

Львівська облрада

Депутати ухвалять Програму підтримки Сил територіальної оборони Львівщини

Сьогодні відбудеться президія Львівської обласної ради, на які буде визначений час проведення позачергової сесії облради. Сесія облради скликається для ухвалення Програми про підтримку Сил територіальної оборони Львівщини.

Про це повідомила голова Львівської облради Ірина Гримак.

«Спільно з головами фракцій Львівської обласної ради ухвалили скликати сьогодні, 22 лютого, засідання президії Львівської обласної ради.  На ньому визначимося з часом скликання позачергової сесії Львівської обласної ради для прийняття Програми про підтримку Сил територіальної оборони Львівщини та заяв обласної ради.  Ситуація на сході України, факт визнання Російською Федерацією псевдореспублік "ДНР" і "ЛНР" не дозволяють нам зволікати з ухваленням цих важливих рішень», - написала Ірина Гримак.

Раніше фракція ЄС у Львівській міськраді ініціювала проведення позачергової сесії  та запропонувала внести у порядок денний питання "Про реакцію на російську агресію та негайне розв'язання питань, що пов'язані з посиленням обороноздатності держави". Про це повідомив голова фракції ЄС у Львівській міськраді Петро Адамик. 

Нагадаємо, Львівська обласна рада 16 лютого першочергово скерувала на підтримку 103 батальйону територіальної оборони 5 мільйонів гривень в рамках програми «Безпечна Львівщина».

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.