Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Кабмін

Азаров подав на звільнення керівника "Укрдержреєстру"

Азаров подав на звільнення керівника "Укрдержреєстру"

linc.com.ua

Середа, 30 січня 2013, 12:40

Азаров подав на звільнення керівника "Укрдержреєстру"

Прем’єр Микола Азаров ініціював звільнення голови "Укрдержреєстру" Леоніда Єфименка за незадовільну організацію роботи Державної реєстраційної служби.

Про це він заявив під час засідання уряду 30 січня, інформує "Українська правда"

Як зазначив Азаров, він подав на звільнення керівника "Укрдержреєстру". 

Він зазначив, що у країні запрацювала Державна реєстраційна служба, яка була покликана скоротити терміни та кількість процедур під час продажу нерухомості, а також дозволила здійснювати процедуру реєстрації, як працівниками держреєстру, так і приватними нотаріусами.

На думку Азарова, попри хорошу ідею, Державна реєстраційна служба не справляється зі своїми обов'язками.

"Я незадоволений тими помилками і недоліками, а іноді очевидними організаційними прорахунками під час запровадження нової системи. Чому з самого початку для людей були створені певні незручності? Хто заважав уникнути їх одразу ж?", - обурився Азаров.

Він додав, що в кількох обласних центрах і навіть в Києві центри реєстрації відкрилися у погано пристосованих і важкодоступних для громадян місцях.

Крім того, громадяни були погано проінформовані про місце і час роботи центрів реєстрації, у результаті чого виникали черги і справедливі нарікання.

"Цим фактам взагалі немає виправдання! Уряду вже довелося терміново втручатися в ситуацію!" – наголосив прем’єр.

Він також додав, що дав доручення віце-прем’єр-мінстру Олександру Вілкулу разом з Мінюстом та Мінрегіонбудом створити робочу групу, яка повинна у найкоротші терміни усунути усі проблеми і прорахунки в організації цієї роботи.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.