Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Понеділок, 28 лютого 2022, 11:00

У Львові сформують додаткову бригаду тероборони

Львів

У місті створюють додаткову 125-ту бригаду територіальної оборони.

Про це сьогодні, 28 лютого, на брифінгу повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

Військові комісаріати розпочинають приймати добровольців, які будуть саписані у територіальну оборону Львова.

"Сьогодні ми формуємо додаткові бригади територіальної оборони. Це бригада, яка буде займатися охороною міста Львова. Бригада, яка буде займатися охороною області вже сформована майже на 100%. Сьогодні також ми формуємо дадаткові батальйони, які будуть входити у склад територіального центру комплектування, це військові комісаріати" – наголосив Тіщенко.

Також із цивільного населення створюють окремий 10-ий стрілецький батальйон, який входитиме до складу територіального центру комплектування та соцпідтримки.

"Якщо ворог піде до нас на Львівську область, ми його зупинемо на кордоні області і не допустим до того, щоб бої були в місті. Тому закликаю всіх записуватися в ряди Збройних сил України, а вже якщо тут буде гаряче, то тоді вже будемо говорити про формування сил супротиву, згідно з нового закону" – додав Тіщенко. 

Крім цього, за його словами, у області повністю встановлені блокпости, а на межі із Волинською областю облаштовують фортифікацйні споруди, ставлять противотанкові їжаки.

Нагадаємо, 26 лютого головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив Олександра Тіщенка начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram