Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Львів

Понеділок, 28 лютого 2022, 11:00

У Львові сформують додаткову бригаду тероборони

Львів

У місті створюють додаткову 125-ту бригаду територіальної оборони.

Про це сьогодні, 28 лютого, на брифінгу повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тіщенко.

Військові комісаріати розпочинають приймати добровольців, які будуть саписані у територіальну оборону Львова.

"Сьогодні ми формуємо додаткові бригади територіальної оборони. Це бригада, яка буде займатися охороною міста Львова. Бригада, яка буде займатися охороною області вже сформована майже на 100%. Сьогодні також ми формуємо дадаткові батальйони, які будуть входити у склад територіального центру комплектування, це військові комісаріати" – наголосив Тіщенко.

Також із цивільного населення створюють окремий 10-ий стрілецький батальйон, який входитиме до складу територіального центру комплектування та соцпідтримки.

"Якщо ворог піде до нас на Львівську область, ми його зупинемо на кордоні області і не допустим до того, щоб бої були в місті. Тому закликаю всіх записуватися в ряди Збройних сил України, а вже якщо тут буде гаряче, то тоді вже будемо говорити про формування сил супротиву, згідно з нового закону" – додав Тіщенко. 

Крім цього, за його словами, у області повністю встановлені блокпости, а на межі із Волинською областю облаштовують фортифікацйні споруди, ставлять противотанкові їжаки.

Нагадаємо, 26 лютого головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний призначив Олександра Тіщенка начальником Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.