Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцинація

Понеділок, 28 лютого 2022, 14:50

На час воєнного стану в Україні зупинили вимоги про обов'язкову вакцинацію від Covid-19

вакцинація

В Україні зупинили вимоги про обов'язкову вакцинацію від Covid-19 працівників окремих професій на час воєнного стану.

Про це йдеться у наказі Міністерства охорони здоров'я України "Про зупинення дії наказу Міністерства охорони здоров'я України від 04 жовтня 2021 року №2153" від 25 лютого.

В Україні зупинили вимоги про обов'язкову вакцинацію від коронавірусу працівників окремих професій на час воєнного стану. 

Відповідно до документа, дію наказу, яким затвердили перелік професій, виробництв та організації, працівники яких підлягають обов'язковому профілактичному щепленню проти коронавірусу, зупинили до завершення воєнного стану.

Нагадаємо, 31 січня в Україні набув чинності наказ МОЗ щодо обов'язкової вакцинації від коронавірусу для медиків, комунальників та місцевих чиновників.

Цей список обов'язкових для вакцинації професій мав набути чинності ще 20 січня, але дату перенесли на 31 січня. До цього обов'язковій вакцинації від коронавірусу підлягали працівники закладів соцзахисту, Укрпошти та Укрзалізниці.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.