Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

закордонний паспорт

unian.ua

Середа, 2 березня 2022, 14:23

З березня термін дії закордонних паспортів може продовжуватись на 5 років

закордонний паспорт

З 1 березня строк дії закордонних паспортів українців може продовжуватись на 5 років.

Про це повідомляє Державна міграційна служба на своїй сторінці у Фейсбуці.

У понеділок, 28 лютого, Кабінет міністрів прийняв постанову, згідно із якою з 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на 5 років.

Постанову уряд ухвалив у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації та введенням воєнного стану на усій території України.

Крім того, до паспортів батьків або законних представників вклеюватимуть фотокартки дітей із зазначенням їх персональних даних. Ця інформація посвідчує їхню особу та підтверджує громадянство України.

Продовження строку дії паспортів, вклеювання фотокарток дитини до паспортів батьків або законних представників, здійснюють територіальні органи/територіальні підрозділи ДМС, а також посольства та консульські установи України.

"Але ворог підлий і підступний. Він націлений, у тому числі, і на заволодіння конфіденційною інформацією про громадян України. Ми свідомо прибрали адреси розташування наших територіальних підрозділів – це вимушений захід в інтересах національної безпеки" – йдеться у повідомленні.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.