Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

Львівська залізниця

П'ятниця, 4 березня 2022, 10:49

Укрзалізниця опублікувала розклад поїздів на четверте березня

Львівська залізниця

Укрзалізниця опублікувала графік поїздів на 4 березня. 

Про це повідомила пресслужба Укрзалізниці.

АТ "Укрзалізниця" опублікувала графік руху пасажирських потягів на 4 березня.

Рейси по станції Київ:

  • 01:56 − № 17 Ужгород − Харків,
  • 04:02 − № 21 Харків − Трускавець,
  • 04:21 − № 150 Чернівці − Полтава,
  • 04:21 − № 130 Ворохта − Кременчук,
  • 04:36 − № 1 Івано-Франківськ − Костянтинівка,
  • 05:38 − № 138 Краматорськ − Хмельницький,
  • 09:00 − № 959/960 Київ − Ужгород,
  • 09:00 − № 705 Дарниця − Львів,
  • 06:23 − № 142 Львів − Лиман,
  • 06:23 − № 114 Львів − Лиман,
  • 10:00 − № 715 Дарниця − Львів,
  • 11:50 − № 738 Київ − Запоріжжя,
  • 12:06 − № 45 Ужгород − Краматорськ,
  • 13:34 − № 114/142 Лиман − Львів,
  • 14:07 − № 749 Київ − Івано-Франківськ,
  • 14:07 − № 749 Київ − Львів,
  • 14:25 − № 769 Київ − Кам’янець-Подільський,
  • 15:02 − № 55 Київ − Рахів,
  • 17:12 − № 13 Київ − Солотвино,
  • 17:42 − № 792 Київ − Кременчук,
  • 17:42 − № 790 Київ − Кропивницький,
  • 18:30 − № 81 Київ − Ужгород,
  • 18:48 − № 67 Київ − Варшава,
  • 19:06 − № 44 Київ − Івано-Франківськ,
  • 19:48 − № 95 Київ − Рахів,
  • 20:05 − № 29 Київ − Ужгород,
  • 20:12 − № 49 Київ − Трускавець,
  • 20:21 − № 59 Київ − Чоп,
  • 20:21 − № 57 Київ − Ворохта,
  • 21:07 − № 38 Київ − Запоріжжя,
  • 21:15 − № 105 Київ − Одеса,
  • 21:22 − № 97 Київ − Ковель,
  • 21:28 − № 76 Київ − Кривий Ріг,
  • 22:03 − № 130 Кременчук − Ворохта,
  • 22:03 − № 149 Полтава − Чернівці,
  • 22:03 − № 209 Харків − Чернівці,
  • 22:10 − № 17 Харків − Ужгород,
  • 22:22 − № 7 Київ − Чернівці,
  • 22:37 − № 91 Київ − Львів,
  • 22:47 − № 46 Краматорськ − Ужгород,
  • 22:58 − № 907 Київ − Краматорськ,
  • 23:05 − № 80 Київ − Дніпро,
  • 23:18 − № 138 Хмельницький − Краматорськ,
  • 23:46 − № 771 Київ − Хмельницький,
  • 23:59 − № 139 Київ − Кам’янець-Подільський.

Рейси по станції Харків:

  • 04:11 − № 114 Лиман − Львів,
  • 04:11 − № 142 Лиман − Львів,
  • 11:33 − № 1 Івано-Франківськ − Костянтинівка,
  • 12:25 − № 209 Харків − Чернівці,
  • 12:36 − № 46 Краматорськ − Ужгород,
  • 14:39 − № 114, 142 Львів − Лиман,
  • 17:00 − № 723 Харків − Львів,
  • 15:09 − № 17 Харків − Ужгород,
  • 19:27 − № 795 Харків − Дніпро,
  • 21:08 − № 2 Костянтинівка − Івано-Франківськ,
  • 21:43 − № 7 Харків − Одеса,
  • 22:40 − № 45 Ужгород − Краматорськ.

Рейси по станції Дніпро:

  • 05:00 − № 38 Київ − Запоріжжя,
  • 06:23 − № 796 Дніпро − Харків,
  • 09:27 − № 6 Рахів − Запоріжжя,
  • 09:54 − № 738 Запоріжжя − Київ,
  • 14:26 − № 41 Дніпро − Трускавець,
  • 16:39 − № 6 Запоріжжя − Рахів,
  • 19:07 − № 738 Київ − Запоріжжя.

Рейси по станції Запоріжжя:

  • 08:16 − № 738 Запоріжжя − Київ,
  • 11:07 − № 006 Рахів − Запоріжжя,
  • 12:20 − № 120 Запоріжжя − Львів,
  • 14:45 − № 005 Запоріжжя – Рахів,
  • 19:47 − № 072 Запоріжжя − Київ,
  • 20:37 − № 068 Запоріжжя − Львів,
  • 21:38 − № 038 Запоріжжя − Київ,
  • 22:26 − № 068 Львів − Запоріжжя.

Рейси по станції Вінниця:

  • 00:28 − № 105 Київ − Одеса,
  • 00:58 − № 078 Одеса − Ковель,
  • 01:05 − № 041 Дніпро − Трускавець,
  • 02:35 − № 771 Київ − Хмельницький,
  • 03:42 − № 060 Чоп − Київ,
  • 03:42 − № 058 Ворохта − Київ,
  • 03:54 − № 106 Одеса − Київ,
  • 04:31 − № 081 Ужгород − Київ,
  • 04:42 − № 050 Трускавець − Київ,
  • 05:46 − № 086 Запоріжжя − Львів,
  • 06:03 − № 056 Рахів − Київ,
  • 06:47 − № 770 Кам’янець-Подільський − Київ,
  • 06:54 − № 021 Харків − Трускавець,
  • 09:16 − № 138 Лиман − Хмельницький,
  • 10:23 − № 070 Запоріжжя − Львів,
  • 16:41 − № 772 Хмельницький − Київ,
  • 17:20 − № 769 Київ − Кам’янець-Подільський,
  • 17:43 − № 086 Львів − Запоріжжя,
  • 18:07 − № 055 Київ − Рахів,
  • 19:42 − № 138 Хмельницький − Лиман,
  • 20:50 − № 716 Львів − Київ,
  • 21:45 − № 081 Київ − Ужгород,
  • 22:32 − № 042 Трускавець − Дніпро,
  • 23:17 − № 049 Київ − Трускавець,
  • 23:26 − № 057 Київ − Ворохта,
  • 23:26 − № 059 Київ − Чоп,
  • 23:53 − № 022 Трускавець − Харків.

Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.